Aluminyum Supurgelik- Aluminyüm Doğrama 0216 344 0076 


Aluminyum Süpürgelik

akintek telefon
Alüminyum Süpürgelik Montajı

Alüminyum Süpürgelik Montajı

Duvar ve zemin birleşiminde farklı iki materyalin birleştiği köşeye döşenerek mekana şık ve estetik bir görünüm katan Alüminyum süpürgelik profili, değişik renk ve yüzey seçenekleri İle bütünlük katar.

Süpürgelik Profili Uygulaması

Süpürgelik Profili Uygulaması

En çok tercih edilen ve gerek uygulama kolaylığı gerekse de uygulandığı alana verdiği değer itibari ile standart süpürgeliklerden ayrılan Lato Alüminyum süpürgelik profili, değişik renk seçenekleri

Dekoratif Süpürgelik Çeşitleri

Dekoratif Süpürgelik Çeşitleri

Halı, parke, mermer, seramik ve granit zeminlerin duvarla birleşim noktalarında meydana gelebilecek hasarları önlemek ve birleşim noktalarındaki çirkin görüntüyü kapatabilmek amacıyla üretilmiştir.

Metal Süpürgelik

2 parçadan oluşan ve duvar bağlantı aparatı sayesinde kablo kanalı vazifesi de görerek kablolarınızı kolayca gizlemenizi sağlayan Sentio, Alüminyum süpürgelik profili, değişik renk ve yüzey seçenekleri .

Paslanmaz Süpürgelik

paslanmaz çelik süpürgelik, paslanmaz krom süpürgelik paslanmaz metal süpürgelik paslanmaz sac süpürgelik üretimi ve yerinde montaj hizmeti vermekteyiz.

Alüminyum Balık Sırtı Profili

Genellikle parkeden parkeye ve parkeden seramiğe zemin geçişlerinde kullanılarak geçişler arası farklılığı şık bir tasarımla göze hoş gösteren, Alüminyum balıksırtı profili ahşap, parlak seçenekleriyle.Akıntek Aluminyum Doğrama

Cumhuriyet Mah. Söğütlü Çayır Caddesi Demirci sk. No.15A Üsküdar/İstanbul

İletişim & Teklif İsteyin

0216 344 00 76
info@aluminyumdograma.com.tr

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri: 08:00-19:00
Cumartesi: 9:00-16:00