Cam Sineklik - Aluminyüm Doğrama 0216 344 0076 


CAM BALKON SİNEKLİK

akintek telefon
CAM BALKON SİNEKLİK

CAM BALKON SİNEKLİK

Açık olan kapı ve pencerelerden iç mekanlara sinek ve buna benzer haşerelerin sızmasını engelleyen sineklikler, kapı ve pencereler için ayrı ayrı imal edilmektedir. Pek çok malzemeden değişik kullanım özellikleri ile üretilen sistemler; Stor, Raylı, Sabit, Mıknatıslı ve Yana Kayar Sineklik olmak üzere pek çok çeşide ayrılır.

MENTEŞELİ SİNEKLİK

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Göz zevkinizi bozmayıp manzarayı kapatmamak için sineklik teli olarak çok ince yanmaz ozellikte fiberglas tel kullanılır. İstenilen RAL renginde boyanabilen sineklik sistemleri, dikey stor sineklik, yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir. Katlanır Sineklik Sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir

CAM BALKON SİNEKLİK

SİNEKLİK SİSTEMLERİ AÇILIR - STOR SÜRME SİNEKLİK

Kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir. Düşey olarak hareket eden PİMAPEN Stor Sineklik ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir. Sürme Serilerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik, kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.