Hakkımızda- 


Hakkımızda !

Akıntek - Alüminyum Doğrama

Aluminyum doğrama ve panjur sistemleri üzerindeki çalışmalarımıza otomatik panjur, kepenk, küpeşte, sineklik ve cam sistemlerini de ekleyerek günümüze kadar edindiğimiz tecrübelerimizi müşterilerimizle buluşturmak için elimizden gelen bütün gayretle çalışmakdayız. Sektörün gelişimini çok yakından takip eden firmamız, bir çok uygulamayı en son yeniliklerle müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Firmamız müşterilerine kalite ve güvenliği öncelik olarak sunmaktadır. Bizim işimiz;daha estetik, daha konforlu, daha güvenli,daha kaliteli, yaşam alanlarını sizlere sunmak.

Hedeflerimiz

Başarma olgusunu deneyim,bilgi birikimine ve ekip ruhuna bağlayarak ,alüminyum üretiminden çok, sistem üreten firma olarak ,gerek Türkiye de gerek ise Dünya pazarında yapmış olduğu sistemler ile alüminyum sektörüne yön vererek hedefini daima zirvede tutmaktır.

Başarılar

Başarıyı hazırlığa bağladık ve biz alüminyum sektörünün gelecekle ilgili gerekli tüm hazırlığını yaparak, sorun olmuş detayları çözerek ve bizim için başarının kaçınılmaz olduğuna inanarak ve en önemlisi milletimiz adına yaşayıp milletimiz adına üretiyoruz sözünü kendimize ilke edinerek ve her geçen gün daha da gelişerek yolumuza devam ediyoruz,alüminyum dünyasındaki yenilikleri ve çözümlerimizi de dünyaya kazandırıyoruz.