Otomatik Kepenk- Aluminyüm Doğrama 0216 344 0076 


OTOMATIK KEPENK SİSTEMLERİ

akintek telefon
Otomatik kepenk

Otomatik kepenk

Otomatik kepenk işyerleri, mağaza ve depolarınız için hırsızlık olaylarına karşı alınmış tedbirlerin en güvenli ve kesin olan çözümüdür. Mekanınızı akşam kapatıp gittiğinizde içiniz rahat olsun, gözünüz arkada kalmasın. Otomatik Kepenk, Kepenk ve Panjurda yılların tectübesini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kepenk, teknolojiyi yakından takip ederek sessiz, uzun ömürlü ve güvenliği arttırılmış kepenk üretmektedir. İhtiyaç duyulan ebatlarda alüminyum veya çelik esaslı otomatik kepenk yapmaktadır.

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri iş yeri, otopark ve garaj girişlerinde kullanılabilir. Özel istek ve boyutlarda kepenk imalatı yapılarak iç mekanlarda da uygulanabilir. Motorlu Kepenk sistemlerini işyerlerinde kullanmanın diğer bir artısıda kilit açma derdi yoktur. Uzaktan Kumandası sayesinde tek tuşla 25 sn içerisinde otomatik kepenk açılmaktadır.

Otomatik Kepenk sistemleri

Otomatik Kepenk sistemleri

Otomatik Kepenk sistemlerinde hem kalite hem de ucuzluğu bir arada sunuyor. Günümüz teknolojisinin faydalı gereçlerinden biri olan otomatik kepenk sistemleri ile gözünüz arkada kalmasın! Kepenk farkı ile siz de bu kolaylık ile tanışın.