Panjur Ofis Bölme - Aluminyüm Doğrama 0216 344 0076 


Panjur Ofis Bölme

akintek telefon
Ofis bölme sistemleri

Ofis bölme sistemleri

Ofis bölme sistemlerinde kabul görmüş firmaların ürettiği 16mm veya 25mm mikro jaluziler kullanılır. Çok sayıda renk ve desen seçeneğini sunan jaluzilerin yataydaki hareketini sağlayan mekanizma, çerçeveye monte edilen metal bir butonla sağlanıldığından, camlı bölmenin içine toz gibi istenmeyen maddelerin girmesi engellenir. Jaluzi ile ışık kaynaklarından yararlanılır.

Ara bölme sistemleri

Ara bölme sistemleri

Ara bölme sistemleri, bu sistemde arasına ithal jaluzi yerleştirilmiş çift camlı, jaluzisiz çift camlı veya tek camlı olarak tasarlanmış modüllerdir. Tasarımların zorunlu kıldığı hallerde farklı boyutlarda özel üretim yapılarak ayarlanabilir menteşeler ilede kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Standart olarak 90×210 cm ebatlarında üretilir. Yine ara bölme sistemleri düz cam dışında buzlu ya da renkli cam, gibi farklı malzemeler de kullanılabilir. Cama yük vermemek ve sağlamlığı artırmak için 8 mm kalınlığında alüminyum profiller kullanılmaktadır.

Kaplama levhası

Kaplama levhası

Kaplama levhası olarak vinil kaplı levhalar, mdf-lam levhalar gibi farklı ürünler kullanılabilir. her iki levhanın arasında da izolasyon ve dolgu malzemesi olarak camyünü veya kaya yünü bulunur. iki cam arasında kalan jaluzi renklerinde onlarca seçenek mevcuttur, aynı zamanda istenildiği takdirde çift cam arasına jaluzi olmayabilir.camlar kumlama veya çizgili kumlamada tercih edilebilir. kaplama levhalarını üretirken, sunulan binlerce değişik renk, doku, vinil, laminant ile tasarımlarınızı daha özgürce yapabilmeniz sağlanır.