Aluminyüm Doğrama- Pimapen Doğrama 0216 344 00 76 


Pimapen Doğrama

akintek telefon
Alüminyum Giydirme Sistemi

Alüminyum Giydirme Sistemi

Alüminyum Giydirme Sistemi, alüminyum'un estetik görüntüsü ile PVC profillerin üstün yalıtım özelliğinin bir araya gelmesi için tasarlanmıştır.

Pimapen PVC Sineklik

Pimapen PVC Sineklik

Pimapen PVC sineklik Sistemleri; günümüzde birçok hastalığa sebep olan karasinek ve sivrisineklerle mücadelede en etkin ve ilaçsız yöntemdir. Koruma amaçlı olarak üretilen kullanıcı odaklı bu ürünler açaılıp kapanma özelliği olan pencere, kapı ve cam balkon sistemlerine uygulanabilir.Mekana ve doğrama tercihine göre sürme sineklik veya içe açılan sineklik tercih edilebilir. Pvc pencere, kapı ve sürme sistemlere farklı renklerde kolaylıkla monte edilebilir.

Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri

Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri

Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra geniş bir görüş alanı sunarak yaşam alanlarınıza değer katar. İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar. Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.Akıntek Aluminyum Doğrama

Cumhuriyet Mah. Söğütlü Çayır Caddesi Demirci sk. No.15A Üsküdar/İstanbul

İletişim & Teklif İsteyin

0216 344 00 76
info@aluminyumdograma.com.tr

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri: 08:00-19:00
Cumartesi: 9:00-16:00